Přestaňte se cítit méněcenně

Nacházíte se v situaci k uzoufání? Je Vám Vaše tělo nesympatické, až odporné? Máte pocit, že už žádné oblečení neskryje Vaše špeky? Nebo snad máte jeden jediný špek přes celé břicho? Nedáte už ani ruce k tělu? Tak to je situace opravdu k uzoufání. To už ale není jen tloušťka. To je zdraví ohrožující stav! Vaše poslední šance bude jedině proteinová dieta!
Takhle to dál nepůjde!
měření jídla.jpg
Když si vzpomenete na pana Menšíka, který vyprávěl o svém otci veselou historku o nádechu a ponoru, když si chtěl zavázat tkaničku u bot, bylo to směšné. Jenže Vy už prožíváte podobnou akci také. A také při obouvání, viďte? A veselé to rozhodně nebude.
·       Chcete být neviditelná, když spěcháte každé ráno na autobus. No, spěcháte. Valíte se.
·       Nenávidíte letní parné dny, kdy kolem Vás vesele poskakují hubeňouři v krátkých sukýnkách a nátělníkách, zatímco Vy ukazujete tlusté paže a potíte se v dlouhé sukni do gumy.
·       Nesnášíte pohledy prodavaček, které nenápadně kroutí hlavou, že pro slony tam nic nemají.
Váš pocit méněcennosti se prolíná celým Vaším životem. Je to vidět. V těch pocitech nenávisti byste určitě mohla pokračovat ještě pěkně dlouho. Ale všechno je to nenávist jen vůči sobě, víte to? Takhle to už vážně nejde!
snaha zhubnout.jpg
Dejte si cíl!
Musíte dát vale Vašemu těžkému a prostorově nepřehlédnutelnému tělu! To by měl být Váš cíl! S proteinovou dietou to vážně zvládnete! A než se Vám tuk přemění ve svalovinu, nesmíte moc svaly namáhat. V současné době jich totiž moc nemáte! Nebo lépe řečeno, nemáte je chráněny dostatečným množstvím proteinů! V každém případě nejpozději ihned! A nasaďte ukrytá zrcadla tam, kde původně byla! Musíte se na sebe dívat. Abyste nepřišla o motivaci. Ta je pekelně důležitá! Motivační jsou i části oděvu, které jste ještě před rokem nosila! Ty si vystavte! Do nich se prostě musíte vejít!
Vaší spolehlivou společnicí na cestě za normálním tělem je proteinová dieta! Pamatujte na to!