Hlavní slovo má konvektomat


Ten, kdo pracuje v gastronomii, se jistě každý den setkává s nějakou tou pomůckou nebo zařízením, které moderním kuchařům usnadňuje život.
§  Většinou se jedná o nějakou úsporu.

<a href=konvektomaty “ src=“https://akcenka.cz/wp-content/uploads/img_a304340_w2036_t1515411604.jpg“ style=“max-width: 62%; max-height: 62%;“>

–         Vítané jsou všechny.
–         Od uspoření času až ke snížení nákladů za elektrickou energii.
K takovým „vychytávkám“, které šetří několik věcí najednou, patří i (do nedávné doby zcela neznámý) KONVEKTOMAT. Přístroje, které známe pod zajímavým názvem konvektomaty, umožnují rychlou a různorodou přípravu jídel včetně jejich pozdějšího šetrného ohřívání. U pomocníka tohoto druhu (oproti některým jiným zařízením), nedochází při další manipulaci s jídlem ke snižování jeho kvality.

Dokáže nejen uvařit, ale i poradit

Dříve se konvektomaty vyráběly pouze pro kuchyně s větší kapacitou. Dnes je běžně najdeme i v mnohých běžných domácnostech. Na jejich výhody přicházejí i majitelé barů, kde slouží k přípravě rychlého občerstvení.
§  Konvektomaty upravují pokrmy pomocí
–         páry 60–100 °C
–         horkého vzduchu do 300 °C
–         kombinace horkého vzduchu a páry do 250 °C.

V tomto zařízení se dá připravovat prakticky vše. Od pečeného vepřového kolena až po minutky.Nejmodernější konvektomaty mají připojení Wi-Fi na Cloud. Což znamená, že nikdy nebudete pozadu v oblasti gastronomie. Díky tomuto připojení jste totiž neustále http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/78544/novy-pruvodce-zamerne-urazi-moravu-jedna-se-o-neustale-se-rozsirujici-pomnik-ztraty-lidske-soudnosti.htmlspojení on-line se světem, kde vládne kuchařské umění. Systém Cloud není určen pouze pro informování přítomného kuchaře o nových receptech, ale je jeho hlavním pomocníkem. Díky němu je snadné vytvořit jakýkoliv pokrm z celého světa.

konvektomat

o   Najdete tu
–         recepty
–         postup přípravy
–         varný program
–         způsob servírování konkrétního jídla.

Moderní konvektomaty přinášejí svým uživatelům veškerý komfort. Příprava jídel přestává být pouze fyzicky náročným zaměstnáním, ale v budoucnu dosáhne nejvyšší možné kvality. Pokud už na té první příčce nestojí.