Spz wi-fi Zadní kamera HD Vodotěsný auto Auto 170 stupeň Reverzní Záložní Parkoviště Zadní pohled Kamery, Noční Vidění


Štítky: kamera auto, kamera auto zadní, pohled kamery, ovládací jednotka audio, kamera, držák do auta, fotoaparát reverzní, kamera auto spz, kamera zpětného wifi, kamera hd, auto zadní pohled reverzní kamera ford.

736.26 Kč 1 082.58 Kč
 • Skladem
 • w9758


Carsanbo HD Vodotěsný spz wifi zpět nahoru fotoaparát auto Auto Reverse Backup Parkovací Zpětná Kamera, Noční Vidění

Proč si vybrat licenci, wi-fi, zpět nahoru fotoaparát ? 1.Univerzální montáž (šrouby vzdálenost na spz arround 250 mm lze montáž) 2.wi-fi bezdrátové připojení .není třeba auto obrazovky .právě použití s mobilními je v pořádku 3.720P HD pixel.lepší než pravidelné auto fotoaparát pixel 4.Frontview a zpětné přepínání a reference line přepínatelné F-car app 5.bezdrátové vzdálenost :10 m v Funkce auto: USA spz wifi zadní kameru (Velikost :250*190 mm) Wi-fi bezdrátové auto kamery(Přední a zadní držák k dispozici) Režim přenosu:Wi-Fi digitální signál Video komprese:H. 264 Anténa specifikace:Všesměrový Přenosová vzdálenost:30-50m Pracovní teplota:-10C~+50C/-4F~+122F Skladování teplota:-20C~+60 ° C/-4F~+140F Pracovní vlhkost:85% RH Senzibilizace chipset:CMOS Obrazu pixel:1280*720P Úhel pohledu:125~150 Minimální osvětlení:2.0 Lu/F1.2 Vysílací výkon:80mW Napájení:DC 12V Noční vidění vzdálenost:5~10 M Vodotěsné úroveň:IP66 Pevné režim:závěsný typ Přijímač:Všechny Android a IOS systému s Wi-Fi režim

F-car aplikaci pro android systém mobilní potřebovat 5.0 vize výše . Systém IOS neomezené

WIFI kamera, místní síť K-car a F-auto musí být zapnutý, aby se zobrazí, nejnovější systém je provozovat, jako je tento

Na Camers Úhel Je adjuetable

F-Auto WiFi kamera příručka

I. Představení Produktu

F-Car je nejlepší auto smart produktu, který může být instalován v přední, zadní, levé a pravé slepé oblasti, aby bylo dosaženo bezpečné jízdy. Široce používány v automobily, nákladní automobily, karavany,přípojných vozidel, autobusů, nákladních automobilů, strojírenství vozidel a jiných vozidel. ● Jednoduchá instalace, nízké náklady na provedení inteligentní vizuální vzad. ● Dovoz USA H. 264 čipy s jasné a hladké snímky. ● Vysoký výkon WI-fi modulu, silný signál, dlouhé přenosové vzdálenosti.

2. hlavní funkce

●Inteligentní video funkce nahrávání Video nahrávání a sdílení videa funkce může být dosaženo tím, připojení inteligentních zařízení s WI-fi fotoaparátu ● Funkce inteligentní elektronické zpětné zrcátko Přes koncové zařízení sledovat v reálném čase, po zadání zadní pohled video, můžete sledovat v reálném čase. Zobrazení důvod, proč za vozidlem a pohled z celé perspektivy ● Inteligentní výhledová funkce, To může být instalován v přední, zadní, vizuální slepé oblasti, a software může být otevřen pro monitorování v reálném čase.

3. Stáhněte si aplikaci.

● Skenování a stahování qr kódy; Otevřít okno prohledávání a skenování qr kód na manuál produktu. ● Hledání pro stažení Apple zařízení zadejte APP Srore vyhledávání; F - Car ke stažení Android zařízení jít do Google play vyhledávání; F - Car ke stažení

4. Použití dovednosti

● Terminál rozhraní ikona

● Android zařízení používat;

Po připojení k WI-fi z F-Auto SSID, APLIKACE video se pop-up automaticky. Když 4G sítě je potřeba, klepněte na tlačítko konec, a spojení mezi F-Car a software na pozadí, bude automaticky odpojen.

●IOS starý systém využití

1.Po instalaci softwaru, nastavit statickou IP; Připojení na F-Auta jméno WI-fi, 2.zadejte nastavení WIFI rozhraní, vzpomeňte si na dva řádky Čísel pod "DHCP" (IP adresu. Maska podsítě), klikněte na "statické" a vyplňte dva řádky Čísel v rámci statické tlačítko (IP adresu. Maska podsítě). 3.Klepněte na tlačítko zpět pro nastavení úspěšné. Statické IP lze nastavit, aby se realizovat simultánní komunikace mezi WIFI a 4G bez vlivu na telefonu přístup k Internetu.

●Nový systém IOS využití systému;

1 Najděte F-Auta jméno Wi-fi. 2 paměti, v IPV4 adresního řádku; IP Adresa, Maska Podsítě, Router, tyto tři řádky Čísel. 3 Klepněte na tlačítko "Konfigurovat IP", vyberte možnost "Manual", vyplňte následující tři řádky Čísel v dolní části, klepněte na tlačítko uložit.

5. Instalace produktu (velmi důležité, prosím čtěte pozorně)

1. Za prvé, vypněte na palubní napájení, a to je přísně zakázáno k napájení fotoaparátu bez dobrého připojení. 2.Určení montážní polohy vozidla fotoaparát. (existují dva způsoby instalace) ● První způsob instalace, nastavení polohy fotoaparátu a umístěte napájecí kabel plochý v autě. Upravit svůj Úhel pohledu, připojit dva napájecí konektory, zástrčky do zapalovače cigaret, a stiskněte spínač. ● Druhý způsob instalace, rozříznout zapalovač spínací polohy drátu, červeného a dva černé vodiče. Červený napájecí kabel je připojen k ACC napájení 12V+ pozitivní postoj vozidlo pojistky. Černý napájecí kabel je připojen k záporné GND vodič kabelového svazku vozidla, který může být použit při startování vozidla. 3.Připojte napájecí kabel do správné pozice, nastavte nejlepší Úhel pohledu, a opravit podpory s 3M lepicí páskou.

6. Řešení problémů

1. Žádný obraz Ujistěte se, že je fotoaparát správně připojen, otevřete seznam WIFI na vašem telefonu, a uvidíme, jestli můžete najít F-Car hotspot vytvořené kamery. 2. Pozadí provoz Musíte se obrátit na Nastavení telefonu a nastavit, aby to běh na pozadí.

Je tam nějaký celní daň?

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.


 • Certifikace: CE
 • Vodicí Linky: No
 • Značka: carsanbo
 • Typ Materiálu: ABS
 • Drát nebo Bezdrátové: Bezdrátové
 • Původ: KN(Původu)
 • Typ Alarmu: Vozidlo Zálohování Kamery
 • Délka Video Kabelu: 2M
 • Materiál Čočky: Sklo
 • Shell Materiál: Plastové


Napsat recenzi

Související produkty