Sada 50 / 100 / 200 KS Číny Různých Potravin Kupón , Skutečné Poznámky Mix Grade Hodně Čínské Rýže Bill Maso Kupóny Poznámka: Původní Razítko


Štítky: duch peněz, ohřívač vosku, loteria mexické, 64gb ssd, vlajka katar, falešné peníze, wow kupóny, kupón zdarma, starý muž razítko, falešné euro bankovky movy.

104.61 Kč
  • Skladem
  • w9580


Sada 50 / 100 / 200 KS Číny Různých Potravin Kupón , Skutečné poznámky Mix grade hodně Čínské rýže bill maso kupóny poznámka: původní Razítko

Čína Food Kupón Historie:

Potravinové lístky jsou druh obilí nákupu osvědčení vydané Čína od roku 1955 do roku 1993. V té době, obyvatelé měst se museli spoléhat na potravinové kupóny na nákup potravin. 25. srpna 1955, 17. zasedání Státní Rady je plenární zasedání schválila Prozatímní Opatření pro Tisk Obecní Jídlo Kvantitativní Dodávky Poukázky a stravenky vstoupil do bytí. Od té doby, různé typy lístků, jako jsou oleje vstupenky, bean tvaroh lístky a látkové lístky byly přijaty. Do životů lidí, všechny druhy zboží musí být zakoupené vstupenky, a Čína vstoupila do "lístek éry" pro více než 30 let. Vstupenky zastoupena stravenky jsou důkazy z Číny dlouho-termín realizace plánované hospodářství a nedostatek komodit. Ve skutečnosti, nabídka lístky nebyl nejdříve přijala Čína. Po říjnové Revoluci v Sovětském Svazu, kdy země byla nestabilní, občanská válka pokračovala, a komodit byly vzácné, trvalo plánované distribuce zboží a vydává různé druhy komodit lístky. Nejdříve vstupenky v Sovětském Svazu byly v roce 1916. Boty lístky. Spojené Státy také vydal řadu komodit lístky během období druhé Světové Války, nedostatek komodit. Existuje také mnoho druhů komodit, včetně potravinové lístky. Stále ještě existují některé země, které stále používají jízdenek metody, jako je Severní Korea, Vietnamu a některých dalších zemích. Více než 2500 měst a krajů po celé zemi, a některé z obcí a obcí mají všechny vydané a používá různé zrno razítka provádět plánované dodávky. Tam jsou také některé velké podniky, továrny a doly. farm. V roce 1989, stravenky byly zrušeny. V roce 1993, stopy střídání staré a nové časy byly zvláště patrné. V únoru tohoto roku, dvě relace v zemi byly svolány. Poprvé zástupce členové vzali jídlo, které již není potřeba platit za stravenky. 10. Května, Peking Obecní Vláda oficiálně oznámila, že od dnešního dne, stravenky, budou zrušeny. Rozloučení na stravenky začala 1. dubna 1992. V té době, v zemi se zvyšuje, aby cena a prodejní cena potravin ve stejnou dobu, a v podstatě dosaženo stejnou cenu nákupu a prodeje. Na tomto základě, různé lokality začal liberalizovat ceny obilí a zrušit obilí. jízdenku. Jídlo razítko, které se objevily v roce 1955 konečně dokončila své historické poslání a v tichosti stáhl z jeviště dějin.

Neděláme kopie. Nikdo kopií poznámky v našem obchodě.

1. Prosím, potvrďte svou poslední adresu, když si místo vaší objednávky, ujistěte se, že vaše adresa je správná ,budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné . Pokud máte místo, aby s nesprávnou adresu, prosím, řekněte mi vaše správná adresa .

2. Položky budou odeslány do 1-5 dnů po zaplacení .

3. Prosím, potvrďte svůj preferovaný způsob dopravy, než vaše objednání,Obvykle, to trvá 7-30 dnů po příjezdu přes China Post Air Mail , a trvá 3-10 dnů Vyjádřit.

4. Někdy to může trvat delší dobu, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení. Tak prosím, trpělivě čekat, když jste dárce obdrží položku na čase. Pokud nechcete dostávat položku do 40 dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.

1. Pouze vadný výrobek nabídl výměnu.

2. Vadné výrobky musí být vráceny nejpozději do 5 dnů poté, co jste obdrželi položky.

3. To může trvat 1-5 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme vaši bodec .Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky

1. Potvrďte prosím přijetí produktů poté, co jste je dostal.

2. Pokud máte jakýkoliv dotaz o výrobky, které jste obdrželi ,prosím, kontaktujte nás v čase a budeme vyzkoušet nejlépe řešit problémy a budete spokojeni

3. Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu.

Díky za váš čas! Vítejte na návštěvě znovu !


  • Značka: URORU
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Organický Materiál
  • Téma: Vlastenectví
  • Styl: Retro a Nostalgické/Starý Nábytek


Mulegendy
2020-09-09
5/5
Accurate quality and quantity as per image but shipping time is too much please reduce time period for more convenient delivery. Regards Jawad Sandho Pakistan.
Gennadiishurinov
2020-12-09
5/5
The price is good, packed well, and quick delivery.

Napsat recenzi

Související produkty