50/100g leštění Kovů vložit scratch opravy metalová kapela broušení multifunkční mědi krém #Q


Štítky: sloučenina diamond, hliníkové polština, kovové nehty nástroje, na nehty z nerezové oceli, gelish nehty, kovy, lešticí pasty, tekutý kov leštění, kovu, plastu, broušení, leštění, autosol, autosol metal polish.

58.28 Kč 92.66 Kč
  • Skladem
  • w9483


Velikost: 50g / 100g

Hlavní rysy:

· Úžasný kovový lesk Použít na leštění kovů vložit přímo do kovové šperky, které je třeba vyčistit, a pak otřete hadrem, budete brzy vidět zbrusu nové kovové šperky.

· Různé účely, může být použit v kuchyni, auto údržba, wc, domácí péče, údržba auta, motocyklu péče, údržby lodí, kovové údržbu, průmyslové zařízení, a dokonce i letecký agenty ochrany, chrom lešticí prostředky, auto lešticí prostředky.

· Extra odstraňování rzi efekt z Nerezové oceli kovové leštící pasty, vhodné pro chromované mosazi, kuchyňské potřeby, automobily, jachty, keramika, zařízení, stroje, atd., má úžasné odstraňování rzi efekt.

· Bezpečné a non-toxické, vysoce kvalitní materiály, nízkou volatilitu, žádný dráždivý zápach, mohou být použity na povrchu nádobí a jídlo, nádobí, důkladně opláchněte po mytí a mohou být použity přímo.


  • Specifikace/Kus: 100g
  • Položky Formuláře: Gel
  • Původ: KN(Původu)


Napsat recenzi

Související produkty