DEDEPU 1L Potápění Válce, Nádrže s Kyslíkem Šnorchlování Dech Příslušenství Potápěčské Vybavení Respirátor Adaptér Náplň Žlutá


Štítky: nádrž kyslíku, potápěčské vybavení, kyslíková tanky, válec ponoru, scuba tank adaptér, Ukotvení Držáku, scuba nádrže, 2l potápění nádrže, potápění scuba, smaco tank.

2 097.66 Kč 2 467.89 Kč
  • Skladem
  • w9312


DEDEPU 1L Potápění Válce, Nádrže s Kyslíkem Šnorchlování Dech Příslušenství Potápěčské Vybavení Respirátor Náplň Adaptéru Balení obsahuje: 1 x 1L Oygen Válec 1 x Potápění Respirátor 1 x Potápění Dýchací Ventil Specifikace: Název: Potápění Kyslíku Válec Model: D33117 Láhev Materiál: Letecký Hliník Barva: Zelená/Modrá/Černá Láhev Velikost: 32.8x8.5cm Láhev Kapacita: 1 L Max. Tlak: 3000PSI/200 BARŮ/20MPa Podvodní Dýchací Čas: asi 15-20min Vlastnosti: - Kompaktní, přenosný, lehký ,snadno se přenáší. - Dýchat pod vodou potápění s úplnou svobodu. - Vyrobeno z leteckého hliníku materiál a splňuje výrobní normy pro potápěčské vybavení. -Dýchání tryska je vyrobena z potravinářského silikonu, který je bezpečný a bez zápachu. -Tlakoměr má světelný funkce, a voda je stále jasné, na 80 metrů.Vyrobeny z nerezové oceli, je vodotěsný, odolný proti korozi, vysoká tvrdost a odolné.Opatření pro použití: 1. Tento produkt je vhodný pro rekreační potápění do 10m.Nepokoušejte se jej použít jako přívod vzduchu v hluboké vodě. 2. Tento produkt může být použit jako záložní zdroj vzduchu pro rekreační potápění do 30 metrů. 3. Tento produkt je vhodný pro vody nad 10 ° c Celsia. 4. Doporučená maximální rychlost vzestupu je 15m za minutu (poslední 6m vyžaduje 6m za minutu). 5. Maximální plnící tlak tohoto produktu je, 3000 PSI nebo 200 barů,A může vyplnit pouze stlačený vzduch, že lidské tělo dýchá.Plyny s obsahem kyslíku vyšším než 40% nelze použít. 6.Výrobek uchovávejte na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo.Neskladujte v kufru auta nebo vysoké teploty, nebo dát ji do ohně. 7. Po naplnění vzduchem, tlak musí být propuštěn jako první. 8. Když měřidlo ukazatel dostane do červené oblasti, prosím, stoupat k povrchu, nafouknout znovu použít.Poznámka: -Prosím, dovolte 1-2CM se liší vzhledem k ruční měření. -V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.


  • Značka: DEDEPU


Napsat recenzi

Související produkty