Neviditelný Vodotěsný Tmel Transparentní Těsnící Lepidlo pro Keramické Porcelánové Dřeva, Plastu, Kůže 1.1/1.8/3.5 Oz SP99


Štítky: lepidlo super, fólie laser lepidlo, oxid w218, lepidlo, lepidlo textil, super silné lepidlo velké, tiskárna samsung scx 3405, crack plast lepidlo, 502 vteřinové, typ lepidlo na dřevo.

114.46 Kč 193.92 Kč
  • Skladem
  • w9264


Neviditelný Vodotěsný Tmel Transparentní Těsnící Lepidlo pro Keramické Porcelánové Dřeva, Plastu, Kůže 1.1/1.8/3.5 Oz SP99 Popis:

Vlastnosti:

1. Jsme rádi, že vám super lepidlo lepidlo, které je musí-mít pro váš domov.

2. Ultra-silný, univerzální tmel lepidlo super silné lepidla a rychleschnoucí lepidlo, které má nízkou tloušťkou, takže je snadné, aby směs na předměty nebo povrchy, které je třeba lepit.

3. Tam je žádný nepořádek a bez starostí! to může řešit praskliny, šmouhy, otvory, a další! Naše těsnicí hmota je samonivelační a suší bílé, aby odpovídaly betonu a zdi. Je snadné malovat taky! Ideální pro vnitřní a venkovní použití.

4. Ultra-silný, univerzální tmel lepidlo je super bezpečné použití. Má jemnou tryskou, která umožňuje přesnou aplikaci bez kapání a vytékání. Má extra dlouhou tip pro těžko přístupných oblastech.

5. To je ideální pro všechny materiály jako je kov, sklo, guma, keramika, porcelán, dřevo, plast, kůže, papír, kámen, vlákniny a dokonce i hard-kyselé lesy. je snadné použití a opravdu musí mít, aby se vaše diy nástroje.

Balíček Zahrnuje:

1 x Tmel


  • Číslo Modelu: Vodotěsné
  • Původ: KN(Původu)


Napsat recenzi

Související produkty