Boty, Ponožky, Nohy Model Umění Tekuté Silikonové Ženské Falešné Nehty Zobrazení Manekýn Guma Plast TPE TG3604


Štítky: velbloud nehty glitter, pekárna nástěnné, hlavy manekýn, falešné nehty stát, vso nehty, včelí kabošon, dh nehty, silikonové přístroj nohou, nohy manekýn, moldes manikúra.

2 267.05 Kč 4 359.68 Kč
 • Skladem
 • w9210


Je vyroben z potravinářské platinum silikonu, materiálu, a real-život formy procesu, žádné zvláštní vůni, přirozený přechod z krve, barvy a realistické nehty.Díky malíře pečlivé vyobrazení a barevná fixace proces, vnější vrstva kůže je utěsněn ruku. "Glazura" ochrany, zvýšení životnosti modelu (normální mýdlo čištění, je přísně zakázáno, aby otřete model s benzínem nebo alkoholem, aby nedošlo k poškození fixace povrchu kůže)

Funkce:

★ Zahrnuje: 1 pár Nohou model(Neobsahující nehty, neobsahuje Šperky A další Příslušenství ).Výrobek je klonován ze skutečného Ženské nohy, produkt skutečný člověk je model kompletně představuje dokonalou pleť reálného modelu.

★ Rozdíl s TPE produkty: ①looming žil a cév, s reálnými barvami, více realistické;②material: pomocí Liquid platinum silikon, zcela vyřešit problémy s kvalitou běžných materiálů, bez zápachu, není třeba přidat chuť k pokrytí zápach, žádný únik.

★ Vysvětlení version:

①Full Měkké Silikonové: celá je vyrobena z Tekutého silikonového materiálu, celé nohy bez vestavěného kosti.Prsty mohou být ohnuté, ale nemůže být pevné držení těla.Celá Chodidla a kotníky a prsty jsou měkké a mohou být ohnuté, jak bude, stejně jako tlusté gumičkou.

② Podrážky kotník Kostra:Chodidla a kotníky mají Vestavěný-v kosti,Prsty bez vestavěného kosti, Nohy, dlaně, kotníky, nelze ohýbat a pevné, Prsty, může být ohnuty, jak bude,nemůže být pevné držení těla, stejně jako tlusté gumičkou.

③Toes kosti:Chodidla a kotníky mají Vestavěný kost,Prsty na nohou mají vestavěné kosti, Nohy, dlaně, kotníky, nelze ohýbat a pevné,Prsty mohou být ohnuté pevné.

④ Všechny kosti: Prsty, Nohy, dlaně, kotníky mají Vestavěný kost, Prsty, Nohy, dlaně, kotníky mohou být ohnuté a pevné držení těla.

★ Poznámka: TG a TGJ řady produktů již taveného vrstvou měkké nehty na toe/prst povrch.Pokud používáte nail art, atd., budete muset vložit nové nehty.Vezměte prosím na vědomí, že obyčejný hřebík lepidlo je vhodné pro časté změny nehtů. , Protože obyčejné lepidlo nebude držet velmi pevně, pokud potřebujete držet vaše nehty natrvalo, je doporučeno použít "speciální lepidlo pro rychlé sušení silikonové".

★ Výhodné pro zobrazení nebo fotografické příslušenství, jako jsou šperky,oblečení, sockings, Náramky, Masážní praxi,Manikúra,prsten,Náramky a manikúra umění atd.,nebo jako sběratelské předměty pro sběratelé umění a nohy/Ruce milence.Přidat novou funkci "vyhřívané verze"

Inteligentní topení

Červená plocha je v oblasti vytápění, a zbývající prostory jsou vytápění slepé oblasti.Teplota kůže v oblasti vytápění je blízko k tělesné teploty

Výpadku napájení ochrana

Po ohřevu teplota je 40℃, napájení bude automaticky odříznut, a napájení bude automaticky odříznut po napájení funguje pro více než 2 hodiny

Napájecí napětí rozsah: 100-240 V AC napětí

Poznámka: "vyhřívané verze" produkt má vestavěný kosti, chodidel a kotníků nesmí být ohnutá a přestěhoval se, ale prsty mohou být ohnuté

Telefon Foto

Níže jsou fotografie pořízené pomocí mobilních telefonů, pořízených za denního světla, bez jakýchkoliv úprav a zpracování, reálné produkty budou realističtější než fotografie


 • 3: Dlouhé Nehty Krása, Model, Krásný Prsty Fetiš
 • 6: Zdravotní Elastické Boty Kloubové Kreslení Skici Kůže Umění Reflexologie
 • 2: Podpatky Klíny Solesfetish Bohyně Prst Prsten Milovník Sexy Nožky
 • Obscénní Obrázek: No
 • Materiál: TPE
 • Sexuálně Sugestivní: No
 • Velikost: TG3604
 • Původ: KN(Původu)
 • Pohár Tvar: Plný Pohár
 • 5: Kotník Gumové Muž í Manekýn Figuríny Lidské Ženy Silikonové
 • Číslo Modelu: TG3604
 • 4: Instafeet Insta Nohy Tlapky Nohou Falešné Nehty Nohou Zobrazení Tarsel Kost
 • 1: Lék Manu Ponožky Fetishnation Nohy Oblouky Naboso Higharches Vysoké
 • Značka: ZISHINE


Kraftm M
2020-09-29
5/5
The leg is beautiful quality, the only size is less than stated.

Napsat recenzi

Související produkty