WUTA 827 Akrylové Šablony pro DIY Handmake Zaměstnance Držitele Karty fotorámeček,Pracovní Karty, ID Odznaky Akryl Vzor Řezací Šablona


Štítky: projít foto rámeček, řez zemřít, památné fotorámeček, zemřít, kolo řezací šablona, kůže wuta, řemesla kůže, řezací šablony tagy, cut kovové zemřít, ekonomické foto rámeček.

236.47 Kč 262.68 Kč
  • Skladem
  • w895


WT827

Co je zahrnuto v balení : jedna sada vzor (žádný případ, kůže nebo nástroje včetně)

Vlastnosti: Akryl šablonu pro výrobu zaměstnance držitele karty fotorámeček,pracovní karty, ID odznaky.(šablonu) Hotového výrobku rozměr:(L x W) 80 x 125 mm nebo 3.1 x 4,9 palců, ideální, aby se vešly karty/foto v 65x10mm akrylových vzor pomáhá řezání a ušetří čas, Ideální pro všechny dovednostní úrovně Specifikace: Materiál: Akryl Typ: Čiré, Tloušťka : 2 mm Použití:kůže řemeslníci šablony trvá asi 0,6 sq.ft kůže, aby se práci pouzdro na vizitky. POZNÁMKA: pracovní karty věci a nástroje se objevil v obrázek jsou pouze pro referenci, nejsou zahrnuty v tomto pořadí.

Balíček zahrnuje :4 ks akrylové šablony, jako tento obrázek níže

O WUTA Akrylové Šablony: -----1. Přijmeme akryl jako materiál, z našich šablon.Jasné akrylové šablony jsou vyvinuty tak, aby kůže řemeslník tu výhodu, že je schopen přesně lokalizovat a zobrazit kožený povrch pro optimální umístění. To také umožňuje, aby se zabránilo vady dříve, než řezání, vyhnout se plýtvání. -----2.Laserem řezané šablony funkce stitch umístění otvorů pro přesné zarovnání, samozřejmě můžete steh s vlastní mezery. -----3.Vynikající povětrnostním vlivům, dlouhodobé vystavení vlhkosti, nebo dokonce úplné ponoření ve vodě, nemá významný vliv na mechanické nebo optické vlastnosti tohoto materiálu. -----4.Naše jasné šablony, sady jsou vyrobeny z odolného, Plexisklo. Mnohem více odolné proti rozbití a odolný , ale přesto mohou být rozděleny s těžkou ohýbání nebo zneužití -----5.Jednoduché tipy, na šablony, které vám říká, která část to je a tloušťky kůže, které potřebujete -----6.Tloušťka akrylové šablony je o 2 mm,které můžete použít jako vládci,přímo umístění a řezání,takže pohodlné. -----7.Šablony jsou rozděleny do různých kus s čísly. Například pokud šablona sada se skládá ze 4 částí, čísla budou 1/4, 2/4, 3/4 , 4/4. Tímto způsobem budete vidět, který z části chybí, nebo ne. -----8.Akrylový materiál,šablony se má použít na dlouhou dobu! -----9. Vítejte na zkontrolujte, zda pro více šablon(peněženky,tašky,pouzdra,atd.) v naší wuta www.akcenka.cz obchod. POZNÁMKA: Žádný návod nebo video pro šablony.

Tloušťka akrylové šablony je o 2 mm,které můžete použít jako vládci, přímo umístění a řezání,takže pohodlné.

Hotový výrobek(příklad ,ne obsahovat v balení)

Hotový výrobek velikost: (L x W) 80 x 125 mm nebo 3.1 x 4,9 palců, ideální, aby se vešly karty/foto v 6 5x10mm

Pracovní proces

Poznámka: hotový výrobek a nástroje, se objevil v obrázek jsou pouze pro referenci, nejsou zahrnuty v tomto pořadí.

Použití WT827 Akrylové Šablony vyříznout kus kůže,pak pokračovat níže uvedený proces.


  • Číslo Modelu: WT827
  • Typ Velkoobchod: No
  • Značka: wuta
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Akryl
  • Sada Typ: No


Napsat recenzi

Související produkty