Tvrzené Sklo Pro TCL 10 Pro UV Sklo Screen Protector Film Plný Kryt S Otisků prstů Odemknout Mobilní telefony, Příslušenství Horký


Štítky: imei odemknout, tcl tv, tcl 10 pro sklo fólie, mobilicity telefony odemčený, pouzdro pro x50, kryt tcl 10l, bj125 3e, tcl 10 pro případ film, pocophon f2, teclast x16 pro screen protector.

240.46 Kč 316.35 Kč
  • Skladem
  • w858


Upozornění:

To by mělo trvat více pacientů nainstalovat glass protector:

Krok 1 : Čištění obrazovky s mokré otřete hadříkem a odstraňování každém případě od vás telefon

Krok 2 : Držet klíčové dírky s etiketou,a pak použít nůž nebo nůžky otevřené tekuté lepidlo box,umístěte jej na obrazovce(To je doporučeno, že lepidlo se nalije zcela.Lepidlo, které kapky na obrazovce nemůže mít vzduchové bubliny, pokud je vzduchu bubble, použití jehly k propíchnutí vzduchové bubliny pustit vzduch. )

Krok 3 : masku sloupněte fólii ze skla,pak umístěte chránič obrazovky do vhodné polohy na vašem zařízení POMALU .PROSÍM, ZVEDNĚTE A ZATLAČTE NA SKLO NECHAT LEPIDLO ŠÍŘENÍ,NECH TO AUTOMATICKÉ ROZPTÝLENÍ.(Velmi důležité)

Krok 4 : Počkejte asi půl minuty nechat lepidlo šíření a úroveň.

Krok 5 : Pokud je lepidlo přetečení, otřete ji pryč s čistým hadříkem.Po kontrole zachování kritérií pro mobilní telefon tvrzené film, lampa se obrátil sem a tam několikrát kolem okraje telefonu, a po 3 sekundách počáteční vytvrzení (ne uprostřed), na okraji lepidla byla zničena znovu, dokud lepidlo přetekl. (Zabránit bílé okraje nebo dlouhé bubliny na okrajích)

Krok 6 : Počkejte, pro výfuk na dokončení, poté, co lepidlo přetéká čistě, po umístění standard temperované film je spokojen, obrátit se na světlo.Jinak vyřazen materiál.

Krok 7 : Ozařování mobilní telefon pod UV lampou a třeba osvětlit dvakrát po dobu asi 3 minuty k dosažení plně vyléčen pozici.

Krok 8 : Vymažte obrazovku a vypněte UV lampu pro opakované použití.

Dávejte pozor, aby UV lepidlo proudí do otvoru reproduktoru.

1ks obsahuje:1*UV lampa + 1*tvrzené sklo+ 1*lepidlo

2ks obsahuje: 1*UV lampa + 2*tvrzené sklo+ 2*lepidlo


  • kompatibilní model telefonu: TCL 10 Pro
  • Edge-to-edge Pokrytí: Ano
  • Značka: Cresee
  • Kompatibilní Telefon Značky: OPPO
  • Typ: Přední Fólie
  • Použití: mobilní telefon
  • drop shipping & velkoobchod: Podpora A Loď Se Rychle


Maratsaga7
2020-12-04
5/5
Very good at
Prana 1991
2020-10-06
2/5
I am disappointed the protective glass is not solid it is very fragile and breaks easily and does not properly take shape on a curved screen obliged to maintain it By hand and pass the UV ray at the same time so that I can be lucky to stick it at the end I end up having bubbles on the curved edges. Then a day after the curved edges began to take off it was necessary to iron a second time the glue to hope to maintain them I am really disappointed with this product it is not of good quality.
Grilkura
2021-01-11
1/5
It does not have the same curvature of the tcl 10 pro and does not fit well, leaving bubbles on one side. Bad hope
Ivance20
2020-12-30
2/5
The glass is of good quality the lamp lights well but the glass size does not 3e the right one and hence it didn't fit my cel.

Napsat recenzi

Související produkty