135 x 36CM PVC Moose Vzor Auto Samolepky a Obtisky Auto Sun-Odolné Vodotěsné Zadní Sklo Nálepka pro Vozy SUV Jeep


Štítky: světlo net 6, sada lpg 168, dripper sxk, k750 spojky, elegantní světla, m10 pletené, gx12 2 kolíky, k9k odstávek, led balíček 50.

270.02 Kč 428.51 Kč
 • Skladem
 • w75


Popis Velikost: 135*36CM / 53.15*14.17 Palce S Nástroje: Žádné Materiál: PVC Styl: Auto Okna Nálepka Celkové Množství:1 Kus Vzor: Moose Funkce:

- Vysoké rozlišení a živý vzor, jasné a viditelné textury.

- Transparentní materiály, lepší integraci s autem.

- Vysoká teplotní odolnost, povrch, protihnilobné UV lakování, voděodolné, slunci odolné.

- Nenechávejte žádné zbytky, když se trhá, nebolí laku.

- Vhodné pro zadní sklo podobných vozidel, jako jsou Pick-up kamiony, SUV a Jeep. Způsob Instalace:

- Způsob Instalace Malé Auto Samolepky s Transparentní Přenos Film (Suchý Vložit Metoda):

1. Vyčistěte tělo a udržovat ho v suchu.

2. Potvrdit umístění, které musí být zveřejněny. Obecně platí, že pomalu se držet na jedné straně, skřípání byt s nástroji, a vystavit papír.

3. Pokud grafiky nejsou dostatečně velké, transparentní přenos film a samolepky mohou být odtržena a vložena. Ale péče musí být přijata, aby se zabránilo náhodné srůsty.

4. Vložit no, a pak opakovaně škrábat několikrát. Trhat transparentní přenos filmu.

5. V autě dveří a šití s frézou, zabalte je uvnitř.

6. Nenechte auto samolepky a tělo mít žádné oddělení nebo hrbol. - Způsob Instalace Velkých Vozidel s Transparentní Přenos Film (Mokré Vložit):

Pomůcky: Hadr, postřikovače, škrabky nebo kreditní karty.

1. Čištění karoserie a posypeme vodu rovnoměrně na díly, které mají být připevněny ke karoserii ke snížení štítku viskozita, a upravte pozici pohodlně.

2. Potvrdit umístění, které musí být zveřejněny. Pomalu se držet na jedné straně, jemně skřípání s plochou nástrojů, a vystavit papír.

3. Setkání dveřní knoflíky nebo anti tření bar v závislosti na situaci snížit a otevřít materiálu.

4. Nastavit správně, ujistěte se, že obecné poloze z grafu je správné, a pak opakovaně škrábat vody a bublin. Trhat transparentní přenos filmu.

5. V autě dveří a šití s frézou, zabalte je uvnitř. 6. Nenechte auto samolepky a tělo mít žádné oddělení nebo hrbol.

7. Tak daleko, jak je to možné, nechte vlhkost v autě samolepky být suchý, a podmínky, může být mírně zahřeje a vysuší. Podle stavu počasí, umýt auto po jednom nebo dvou dnů.

S cílem snížit obtížnost zákaznické instalace, nálepky, poskytnuté nám byly převedeny na převod filmu v předstihu. (kromě bloku kontinuální grafika) Záležitosti Vyžadující Pozornost:

- Nemyslím, vosk, nálepku, týden před tím, než se rozhodnete, aby se oblékli do vašeho auta. Film by neměl být aplikován, když auto je horké. Auto musí být čištěny a dát na záda.

- Ne umýt své auto do týdne. To se nedoporučuje, aby být vystaveny slunci během 24 hodin. Ne umýt své auto do tří dnů po vložení. Nemusíte vložit na deštivé dny.

- Když na štítku musí být vloženy na prásknutí dveří nebo jiných míst, které je třeba přesunout, neboj se, prostě rozseká ji s ostrým nožem poté, co je vložen.

- Pokud opravdu nechcete, aby nic dělat, prosím, jděte na místo, kde sluneční membrána je kladen na, a požádat o pomoc. Jak clear:

- Jemně skřípání okraje štítek s nehty a trhat ji úplně, opouštět žádné značky nebo poškození laku. V zimě, pokud je příliš chladno, aby skřípání rohy, vysoušeč vlasů mohou být použity k pásku na papír.

- Teplo je správně, a to může být snadno odstraněna po tavení. Poznámka:

- Prosím zkontrolujte, zda velikost měření graf opatrně před provedením platby.

- Vzhledem k mechanizovaný řez, tento výrobek může mít 1-2cm rozdíl.

- Barva skutečné položky mohou mírně lišit od seznamu obrázky v důsledku různých obrazovce počítače, díky za pochopení. Balení obsahuje 1 x Auto Samolepka


 • Typ Štítku: Kreativní Samolepky
 • Balení: Není Přibalen
 • Původ: KN(Původu)
 • Typ Položky: Samolepky
 • Typ Materiálu: PVC
 • Značka: DRISENTRI
 • Název Modelu: CEA_34B
 • Kategorie: PVC
 • Model: Zvířecí Vzor
 • Design: Zvíře
 • Typ: Lepidlo Štítku
 • Nálepka Umístění: Zadní Sklo


Napsat recenzi

Související produkty