SMATRUL Tuya WIFI 433MHZ Bezdrátové Dotykové NÁS Vypínačem Světla LED Smart Života nemá Neutrální Pro Domácí Google Alexa 1/2/3/4 Gang


Štítky: livolo přepínač, smatrul spínač, přepnout wifi, drát vypínači, smart tuya, tuya stmívačem plug, sonoff spínač, dveře tuya smart, programátor alexa, zigbee.

295.17 Kč 602.30 Kč
 • Skladem
 • w7


TEPLÉ PŘIPOMENUTÍ

Nemám víko na sklo panelu, když je spínač v elektrotechnice. Skleněný panel byl pod pokličkou, když je v elektrické. pak spínač nebude fungovat Restartujte, prosím hlavní elektrický vypínač ve vaší domácnosti. to bude fungovat, 2. Řešení problému dotýkat necitlivou Problém: spínač base je zašroubován příliš hluboko a pevně, což způsobuje rozdíl mezi podsvícením deska a panel. Řešení: nepoužívejte šroub pojistný šroub příliš hluboko, pokud se nemůžete dostat to, můžete jej nahradit delším šroubem, nebo vyplnit něco mezi přepínačem a spodní box. Pro touch-citlivé situace, tak dlouho, jak budete platit jen malou pozornost během instalace, to obvykle stává jen zřídka.

POZNÁMKA

1.Wi-Fi přepínač není stmívací funkce (kromě vypínače), zda připojíte žárovka se stmívačem funkce, nebo ne. To může pouze ovládat otevírání a zavírání světel. 2.Spínač napájení je 0~1000W. Pokud je energie z lampy je méně než 0W nebo více než 1000W, prosím, nepoužívejte tento přepínač, jinak to nebude fungovat normálně.

Hlavní Rysy:

1. Relé, systém je více stabilní (tam je relé uvnitř, což je více stabilní než přepne na trhu, má delší životnost a je stabilnější). Obyčejný spínač SCR ovládání je snadné vypálit, vysoce kvalitní relé, anti-pulzní napětí, anti-blesk. 2. Různé přepínání režimů lze rozlišovat různé světla 3. Nízké světlo indikátor návrh není v rozporu s rodinou odpočinek, a tmavém prostředí, je snadné najít a ne oslňující. 4. [Elektroinstalace mode]: neutrální oheň + jeden oheň celkový design, rodina může používat (s nebo bez neutrálního vodiče mohou být použity) 5. Používat pouze high-end crystal tvrzeného skla. Dobrá propustnost světla výkon, čisté barvy, bohaté barvy, krásné a hladké, s přihlédnutím k dva efekty dne a noci, dlouhou životnost, a nemá vliv na použití. 6.Má časovač/scene control 7. Podělte se s rodinou na společnou kontrolou 8. Použití s Amazon Echo a Google Home a Tmall Genie (Tmall Genie)

Poznámka

Zda se připojíte žárovku s stmívání funkci, nebo ne, Wi-Fi spínač ne funkce stmívání (s výjimkou stmívání switch). To může pouze ovládat zapnutí a vypnutí světla.

RF 433HMZ Ovládání

Může být spárována s produkty nesoucí rf 433mhz pro vzdálené použití.

Pozornost:

1 Gang 2 Způsob znamená, jedno světlo může být řízen dvěma pfiepne,například,nahoru a dolů. To znamená, že budete muset koupit dva spínače nejméně.(1Gang)

Poznámka:

Tam je neutrální vodič doma, postupujte podle následující operací připojení vodičů k dosažení dual control funkce. Tato funkce nemůže být dosaženo, aniž neutrální line (N-line).

Poznámka

Realizovat dvou-způsob, kontrolní funkce, domácí se musí mít neutrální linka na úspěch. (Kromě toho, musíte se připojit k síti a otevřete "Multi-control Paralelní" v APLIKACI, aby se dosáhlo 2 způsob ovládání)

Poznámka:

Toto spojení APLIKACE je obousměrné ovládání krok. Žádné dva-způsob ovládání je nutné. Prosím, skenování APLIKACE 15 obrázek níže pro provoz v pořadí.

Unikátní pomůcka

Jedním tlačítkem přepnout ikonu odpovídá kontrolka, nemusíte se starat o vypnutí špatném světle

Dva způsoby připojení

Neutrální vodič a fázový vodič a jeden živý vodič může být připojen

Jsme více stabilní

Je vybaven relé uvnitř, což je více stabilní než přepne na trhu a má delší životnost.

Mírné Světlo indikátor

Nechci rušit spánek, zadat, aby se vám bezpečnější ve tmě

hlasové ovládání

Je plně kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home/Tmall Genie.

Načasování Funkce

Můžete nastavit čas zapnutí světla

Odpočítávání funkce

Můžete nastavit odpočítávání časovač pro zvlhčovače vzduchu, mikrovlnné trouby a popelnice a zařízení se automaticky zastaví.

Rodinné Sdílení Ovládání Zábava

Hlavní účet má výhradní oprávnění, která mohou být sdíleny s celou rodinou s jedním kliknutím. Ať rodina těšit na zábavu inteligentní život!

Ovládání Z Libovolného Místa

Bez ohledu na to, kde jste, můžete zapnout/vypnout světlo

skupinové ovládání

individuální Ovládání nebo skupinové ovládání

Dva indikátor barev

Měkké osvětlení, v: červené světlo / off: modré světlo

Jak přidat zařízení do mobilní aplikace

Párování signálu

1.Dlouhým stiskem tohoto tlačítka po dobu 5 sekund (Jasný signál, že je také) 2.Kontrolka začne blikat

Parametr spínač

Pracovní frekvence 433MHZ AC 100V-250V 60HZ/50HZ Elektroinstalace:Live wire a Neutrální vodič Max. Zatěžovací Proud:10A Max. Výkon:0-1000W/celkem WiFi Standard: 2,4 GHz 802.11 b/g/n Název Aplikace: Tuya Smart/Inteligentní Život

Jak to použít?

RF Link Metoda Krok 1: Dlouhé stiskněte jakékoli tlačítko vypínače, dokud se kontrolka blikat a bude se zvuk "di" 1 doba. Krok 2: Stiskněte jakékoliv tlačítko na RF vysílač, aby dokončit párování, pak budete moci ovládat světlo podle RF controller. Reset Metoda: Stiskněte a podržte tlačítko na dotykové tlačítko asi 10~15 sekund, až uslyšíte zvuk "di" 2 krát. .

WIFI Link Metoda

Krok 1: Hledání "Inteligentní Život nebo Tuya Smart" na APP store, Google Play nebo skenovat QR kód na uživatelský manuál ke stažení a instalaci. Krok 2: Dlouhé stiskněte libovolné tlačítko na spínači, dokud kontrolka blikat. Uslyšíte "di" zvuk, stejně. Krok 3: Otevřete "Inteligentní Život nebo Tuya Inteligentní App", objev a přidat zařízení do aplikace, a pak dokončete nastavení podle průvodce. Reset Metoda: Stiskněte a podržte tlačítko na dotykové tlačítko asi 10 sekund, dokud červená kontrolka blikat a přepínač vydá zvuk "di" 2 krát. Poznámka: Pokud chcete používat oba projekty řídících metod, prosím, připojit RF v předstihu. Jinak to bude mít vliv na připojení k WiFi.


 • Původ: KN(Původu)
 • Funkce 5: anti-poškrábání, mokré ruce
 • Funkce 4: Crystal tvrzeného skla panel
 • spínač Provozní Napětí: AC 100-240V,50-60Hz
 • Aktuální: 10A
 • přepínač WI-fi Standard: 2.4 GHz 802.11 b/g/n
 • Je Inteligentní Zařízení: Ano
 • Značka: SMATRUL
 • Podpora APLIKACE: Tuya nebo Chytrý Život
 • Funkce 3: Stropní svítidla, osvětlení
 • Systém Podpory: Jak Android, IOS
 • Pracovní Frekvence: 433mhz
 • Materiál: Plastové
 • Certifikace: CE
 • Číslo Modelu: TMW4-01(USA)
 • výkon: 0-1000W/Gang
 • Funkce 2: LED Podsvícení
 • Záruka: 1 Rok
 • Typ Položky: Přepínače
 • Funkce 1: Odpočítávání Načasování funkce
 • Přepínání Velikosti: 120*72 (mm)
 • Hlasové ovládání: Google Home Amazon Alexa ECHO
 • Typ Přepínače: Touch On/Off Vypínač


Napsat recenzi

Související produkty