4x1 HDMI KVM Přepínač [email protected] USB2.0 4 Porty, Podpora IR Dálkového Ovládání 4 Ks


Štítky: kvm switch 8 port hdmi, kvm přepínač usb, sdi switcher, kvm přepínač, led pre, 4Kx2K, kvm přepínač vga, 3 hdmi kvm, 2 port kvm přepínač hdmi dual monitor, hdmi splitter.

2 096.20 Kč
 • Skladem
 • w556


TESmart 4x1 HDMI KVM Přepínač [email protected] 4:4:4 Ultra HD | 4 Port KVM Přepínač 4 v 1 s 2 ks 1,5 m KVM Kabely Podporuje USB 2.0 Zařízení Ovládat až 4 počítače/servery/DVR - Mystic Grey

O tuto položku: 1.Ideální Řešení pro Stolní pracovní Stanice, která Zvyšuje Produktivitu, Šetří Prostor a Peníze ✤umožňuje rychle a snadno přepínat mezi 4 Ks nebo serverů z jedné konzoly (klávesnice, monitor, myš setup) pro větší efektivitu a řízení. Běžné scénáře zahrnuje: domácí kanceláře, malé a střední podniky, serveroven, datových center, velínů, atd. 2.Vynikající Kvalitu obrazu a Inteligentní EDID Management✤Podporu vynikající kvalita videa až [email protected] 4:4:4 (HDR 10, Dolby Vision), která nabízí nejvíce ohromující a živé vizuální efekty. Je to HDCP 2.2 kompatibilní .S EDID emulátory na každý vstupní port, to může napodobit a ukládat EDID z monitoru, poskytuje konstantní a spolehlivé EDID dat pro zdroj HDMI zařízení efektivně optimalizovat rozlišení videa. 3.Více Přepínání Metod a Periferní Zařízení USB Podpora✤podporuje, aby snadno přepínat pomocí tlačítka na předním panelu, IR dálkové ovládání, klávesové zkratky, gesta myši rychle přepínat a funkce Auto-Scan (časový interval lze nastavit). S další USB 2.0 port, můžete sdílet USB hub, tiskárna, mikrofon, paměť, webkamera a USB disky, atd. 4.Podpora L/R Stereo Analogový Audio Extrakce a Více Operační Systémy Podporované✤To vám umožní extrahovat audio signály z HDMI/DVI zdroj přes analogový L/R audio výstupy. A To podporuje více počítačové platformy a operační systémy včetně Unixu / Windows / Debian / Ubuntu / Fedora / Mac OS X / Raspbian / Ubuntu pro Raspberry Pi a další systémy na bázi Linuxu. 5.Ne-hádka Tvrdí Proces, Užijte si Naše Worry-free Záruka✤Máme pro tebe 1-Rok Záruka Výrobce se vztahuje. A nabízíme zdarma doživotní technickou podporu od TESmart Tým Zákaznické Podpory. TESmart vždy snažit rozvíjet technické produkty a pomoci našim zákazníkům žít pohodlnější, inteligentní a fulflling život.

HKS0401A1U : Tato 4x1 HDMI KVM Přepínač vám poskytuje velkou flexibilitu při integraci cross-platform počítačová zařízení snadno. To dělá vám k dispozici přepínat snadno a spolehlivě mezi jakýmkoli HDMI počítače pomocí jednoho HDMI kompatibilní zobrazení. Vlastnosti: ●s Použitím pouze 1 sada klávesnice, myši a monitoru k ovládání 4 počítačů ●k Dispozici k použití klávesnice bez zbytečného odkladu po přepnutí vstupního zdroje ●Podpora klávesové zkratky příkazů a gest myši pro přepínání vstupů ●Podpora rozlišení až 3840*[email protected] 4:4:4 ●Kompatibilní s HDCP 2.2 ●Podpora USB2.0 pro tiskárny, USB disky, atd. ●S EDID emulátory v každý vstupní port, udržet Ks vždy s správné zobrazení informace ●Podpora tlačítka na předním panelu, IR signály, klávesnice klávesové zkratky pro ovládání KVM switch ●Podpora Unix/ Windows/ Debian/ Ubuntu/ Fedora/ Mac OS X/ Raspbian/ Ubuntu pro Raspberry Pi a další systémy na bázi Linuxu, ●Podpora automatické přepínání mezi všemi zařízeními tak, aby sledovat zařízení v určeném časovém intervalu ●Podpora hot plug, připojit nebo odpojit zařízení ke KVM přepínače kdykoliv bez vypnutí zařízení ●podporuje analogové L/R audio výstup.Podpora HDR 10 a Dolby Vision S EDID a USB emulace: S EDID emulátory v každém vstup HDMI port, udržet Ks vždy s správné zobrazení informací. S USB emulátory Klávesnice a myš port, Není třeba, aby re-číst z USB zařízení při přepínání vstupní zdroj zařízení. Čarodějnice USB2.0 Port Možnost sdílet USB HUB,tiskárny, sluchátka/mikrofon, skladování, webové kamery, záložní USB flash disky, atd mezi PC Automatické Přepínání v určeném časovém intervalu 1." Klávesa scrolllock + klávesa scrolllock+ PROSTOR", Otevřete Automatické přepínání. Poznámka: výchozí automatické přepínání časový interval je 6 sekund, jste schopni tuto hodnotu změnit pomocí následující klávesové příkazy: 2."Klávesa scrolllock + klávesa scrolllock + +/-" Zvýší nebo sníží, auto-přepínání časového intervalu (1 sekunda za krokem) Poznámka: Apple klávesnice není podporován.


 • Certifikace: CE
 • Číslo Modelu: HKS0401A1U
 • Původ: KN(Původu)
 • Připojení Počítače: 4 Porty
 • Monitor Připojení: 1 Porty
 • Usnesení: 3840*[email protected] 4
 • Značka: TESmart
 • Typ Rozhraní: HDMI
 • Balíček: Ano


Toty2004
2020-08-24
5/5
все отлично работает, доставка из России курьером

Napsat recenzi

Související produkty