Tři fáze plně izolované AC fázový posun regulátor napětí modulu 150A regulátor výkonu LSA-TH3P150


Štítky: mikro napájení, fázový posun, rada tyristor, relé volt, 12v 1w, generátor automatický regulátor napětí testování, nízké napětí napájení, regulátor napětí tester automotive, regulátor napětí voltů, ac fáze.

2 074.60 Kč
  • Skladem
  • w19477


Než použití materiálů, než kvalita nastavení tlaku modul je nejlepší materiál na Taobao, design je nejvíce ideální.

Jaký je důvod?

1 žádné externí +12V DC napájení. Některé produkty potřebují poskytnout vám s +12V napájení, a tam jsou moc přesné požadavky pro použití způsobily velké nepříjemnosti a obtěžování. Tento produkt nevyžaduje, aby uživatel zajistit DC napájení.

2 žádné externí synchronní transformátor (nebo jiný trigger modul) je vyžadováno pro tento produkt. Vzhledem k rozumné design, využití prostoru pro vás k použití, ale také pro zjednodušení instalace a zapojení. Ve stejné době, méně kabeláže také snižuje možnost špatného kontaktu.

3 kontrolní metody pro plnou Kompatibilitu. Můžete použít potenciometr ovládání, můžete také použít různé automatické ovládání signálu (jako asFour-20mA, 0-5VDC, 0-10VDC, atd.), modul může být Příslušný pro celou řadu aplikací, ovládání po ruce. To vám umožní vybrat jednoduché, snadné na přípravu, aby se zabránilo ztrátě způsobené špatnou výběr typu.

4 ovládání přesnost je velmi vysoká. Uživatelé obvykle ignorovat zjištěné přesnosti tohoto parametru. Velmi úzký sortiment výrobků, některé úpravy, jako jsou 4-20mA kontroly, skutečný rozsah pouze 6-13 ma (ohromující); někteří dokonce schopen výstup 0 nebo není schopen na výstupu maximální. Takové nezralé produkty jsou stojí za to přemýšlel.

Pět Použitím dovážených ST high power silicon controlled křemík jako základní součást modulu. Vysoce kvalitní výrobky jsou nejen snaha o uživatele, ale také naši pověst a život.

6 tato série má blízko smyčka negativní zpětné vazby funkce, aby vyhovovaly potřebám různých úrovní zákazníka. Někteří zákazníci potřebují mít negativní zpětná vazba funkce regulátoru napětí modul pro velmi vysoké požadavky průmyslových aplikací, pro žádné vhodné produkty a starosti. Divize I pro tuto část vysoké požadavky zákazníka speciálně vyvinut toto Self napětí negativní zpětnou vazbu, tří-fázový regulátor napětí modulu, žádné externí napájení, spoušť modulu, používání velmi pohodlné. Pro více informací, prosím klikněte na link:item.taobao.com/item.htm?id=37832809179

Vítáme uživatelů před a po prodeji udělat, technické výměny s námi!

Ronco LSA - řada integrovaných tři fáze regulátor napětí modulu je navržen s dovážené ve velkém měřítku integrovaný obvod, RC odpor kapacita absorbovat obvod a elektrický obvod se rovná jedné, kterou lze nastavit automaticky nebo ručně měnit napětí na zatížení nastavit tří-fázové výstupní výkon. V rámci kontrolní akce vstup, tři fáze může změnit silný spouštěcí signál pro ovládání vnitřní kontrolovatelné křemíku a realizovat tři-fáze zatížení napětí. 0V Do plného napětí z rozvodné sítě lze plynule nastavit.

Příklady použití výrobku:

Vytápění: Elektrické pece, vstřikovací zařízení, termoplastických plastů, textilní zařízení, infračervené topení, napájecí distribuční systém, sušení

Elektrické stroje: motor Ventilátoru, vodní čerpadlo, motor, vstřikovací stroj, točivý moment motoru

Osvětlení: Veřejné osvětlení, průmyslové osvětlení, osvětlení pódia

Ostatní: Transformátor, indukční cívky, elektrické svařování, galvanické pokovování

Vlastnosti produktu:

1, bez vnější synchronní transformátor, je třeba také ne externí vstup +12V DC napájení.

2, vstupní kontrolu konci vysoké napětí a hlavní obvod mezi úplnou izolaci, design, izolace střední tlak vyšší než 2000 VAC, UL bezpečnosti elektronických součástek.

3 , vysoký výkon tyristoru a nízký tepelný odpor měď keramická vazba (DCB) jsou používány v nízký objem, stabilní výkon a vysokou spolehlivost.

4 Komplexní podpora pro 4-20mA, 0-5Vdc, 0-10Vdc, 1-5Vdc, 0-10mA a dalších vstupních automatický režim ovládání, také může být použit ruční ovládání. Vstupní rozsah nastavení je široký, regulace výkonu přesnost je vysoká, tři fázové symetrie je dobré, anti-interference schopnost je silná. 5 Lineární kompenzace funkce, výstupní charakteristika je lineární.

6 Menší harmonické rušení, produkt má vestavěný SCR ochranu obvodu.

7 , produkt může přizpůsobit k transformátoru induktivní zatížení nebo elektrické vytápění odporovou zátěž, zátěž ve tvaru delta nebo Y-tvaru připojení, Y-připojení třífázová zatížení centra nemají přístup k N-line.

8 Produkty jsou také vhodné pro malý výkon třífázového točivého momentu, otáček motoru, ventilátoru, čerpadla, atd., může být také aplikován na pomalý start z AC motor.

9 LED indikace napájení a výstupu nařízení.

10 , Produkty vhodné pro tři fáze čtyři dráty, obvod, AC 380V + 10%, frekvence: 50Hz. Automatická identifikace sledu fází, do souladu obvodu R, S, T fáze požadavky. Pokud uživatel potřebuje být použity v jiných napětí nebo nulové linie, může být upraven tak, aby svou společnost.

Produkt zatížení výstupu aktuální úrovně a modely jsou následující:

dlouhá 105 x široký 75 x vysoká 36mm

Návod:

Plně kompatibilní vstupní režim ovládání

Unikátní plně kompatibilní vstupní režim ovládání umožňující produktu, 0-5Vdc , 0-10Vdc , 4-20mA , 1-5Vdc , 0-10mA A jiné automatické metody jsou schopny přizpůsobit, nepotřebují zvláštní zvyk, může být také použit pro manuální ovládání potenciometrem. 4-20mA režim ovládání : Podle ikony, může přijmout teploty stůl, jako jsou 4-20mA analogový signál, modul interní 4-20mA, svorka vzhledem ke vstupní impedance COM je 250. Když se používá tato metoda, +5V konci a CONT, end jsou pozastaveny. Ruční ovládání režimu potenciometr : Podle ikony, na blízkém konci potenciometru je připojen k modulu CONT konci, a druhý konec potenciometru jsou, respektive připojen k modulu COM end a +5V konce. Při tlumení boční OKNA z 0-5Vdc změnit, zatížení AC napětí od 0 V do maximální lineární nastavitelný, CONT je napětí vyšší, tím větší výstupní modul. 5V napětí modul sám produkoval, bez nutnosti externího napájení, pouze ruční ovládání potenciometrem s a bez něj, vybrané hodnoty odporu potenciometru 2-10K Omega mezi. Tímto způsobem, '4-20mA' konci je pozastavena. 0-5Vdc režim ovládání : Podle ikony, může přijmout MCU a ostatní 0-5Vdc analogový signál, vstupní kontrola kladný pól připojen ke CONT svorka, záporná elektroda připojen k vývodu COM, modul interní CONT konci vstupní impedance je větší než 30K COM. Když se používá tato metoda, +5V a 4-20mA' konci je pozastavena. 0-10Vdc režim řízení Podle ikony, může přijmout 0-10Vdc a další analogové signály, modul interní 0-10Vdc konci vstupní impedance je větší než 15K COM. Při použití této metody "4-20mA" end pozastavena, +5V svorkou a COM svorkou zkrat, 0-10Vdc řídící signál z 0-5Vdc ovládání terminálu přes zadání. 0-10mA v režimu ovládání Podle ikony, tato metoda by měla být použita v modulu CONT a COM mezi konci 500 ohm, 1/2W odpor, když vstupní 0mA odpovídá CONT 0Vdc, když vstupní 10mA odpovídá CONT 5Vdc.


  • stav: Nové
  • Typ: Logiku ICs
  • kontaktní formulář: Typ konverze
  • Původ: KN(Původu)


LadybugLarribas
2020-08-23
5/5
schneller Versand! gute Qualität! Alles Top! vielen Dank!

Napsat recenzi

Související produkty