Detoxtea Dní Tašky Čištění tlustého Střeva Spalování Tuků Hmotnost Ztráty Produktů pro Muže a Ženy, Hubnutí Břicha Produktu


Štítky: 8x2, očistit střeva, Slim, pro slim, břicho čaj, bříško zábal, 28 denní detox čaj, tlustého střeva klystýr, detoxikační dietu, e5520.

149.68 Kč 213.83 Kč
  • Skladem
  • w19331


Detoxtea dní tašky čištění tlustého střeva spalování tuků hmotnost ztráty produktů pro muže a ženy, hubnutí břicha produktu

100% čistě přírodní detoxikace 14 dní dvojtečka očistit spalování tuků hubnutí Producrs pro muže a ženy břicho zeštíhlující Teatox

Typ: Hubnutí, Detox

Ranní čaj:Ingredience: moringa,lotus leaf,cassia semen,oolong čaj

Večerní čaj:Senna list,Zelený čaj,Cassia semen,list lotosu,Fiveleaf Gynostemma,Zimolez Květiny,

Hloh Ovoce,Med(flavourant)

Cílové skupiny: jednoduché obezita, zácpa, lidí středního věku a starších lidí

1. Tento produkt pomáhá tělu tím, že nabíjení metabolismus - podporující správné trávení a pomáhá gastrointestinální optimalizace.

2. Tyto složky produktu jsou navrženy tak, aby stimulovat schopnost těla zpracovat přebytečné tuky, stimuluje krevní oběh, a poskytují základní antioxidanty, vitamíny a minerály.

3. Detox očistit a metabolismus booster - naše 14 dní detox pomáhá vaše tělo očistit a očistit toxiny a odpady, Zvyšuje metabolismus a energetické hladiny, pomáhá zbavit se přebytečné vody, a snižuje stres, a zároveň chutná.

4. Lepší způsob, jak očistit - naše směs neobsahuje přírodní list projímadla senna.Tento produkt je jemný detoxikační, která podporuje pozitivní bakterie ve střevech; Pomáhá tělo v dosažení optimalizované, efektivní metabolismus.

5. Když obdržíte tento produkt, musíte potvrdit datum výroby.Výrobek má trvanlivost 2 roky.


  • Typ: Spalování tuků


Awiszniewski5
2020-12-12
5/5
Arrived early and well packed. Await the effect.
Popeye08
2020-12-12
5/5
Arrived early and well packed. Used 2 days, not seen effect so intense yet.

Napsat recenzi

Související produkty