XCAN Micro Frézy R0.1-R0.45 TiCN Povlakem Míč Nos Konec Mlýn 2 Flétna Karbidu Wolframu Rytí Bitů CNC Router Bit


Štítky: nc frézky, cnc router, řezačka a0, míč nos mlýn, věci, cricut, mlýn machin, kt wolframu, usa cnc router, fi, wi router, bit micro.

152.20 Kč 331.02 Kč
 • Skladem
 • w19050


1

128

XCAN Micro Frézy R0.1-R0.45 TiCN Povlakem Míč Nos Konec Mlýn 2 Flétna Karbidu Wolframu Rytí Bitů CNC Router Bit

Popis:

Pod podmínkou zajištění čip prostor, velké jádro o průměru design je přijata ke zvýšení tuhosti nástroje a tuhost nástroje a přísné čip výkon vypouštění a vědecké groove control jsou vyrobeny tak, aby řezání a odstraňování třísek z nástrojů jsou více stabilní.

Vlastnosti:

1. Multi-vrstva nano-povlakem: Je možné přímo provádět vysokorychlostní hrubování jemné zpracování pro tepelně ošetřené materiály pod 58°, snížení počtu nástroj změny a zlepšení machine tool efektivitu zpracování.

2. Nový jemnozrnný wolframové oceli základní materiál má vysokou odolnost proti opotřebení a pevnost, a je speciálně navržen pro vysokou tvrdost a vysokou rychlostí řezání aplikací.

3. 4mm stopka . Vejde na většině CNC stroje, Rycí stroje, Vysoké rychlosti stroj.

Specifikace:

Typ: 2 Flute Ball Nos Konec Mlýn

Materiál: Karbid Wolframu

Povlak: TICN Povlakem(Titan Carbonit Nide Povlak)

Dříku: 4 mm

Poloměr: 0,1 mm 0,15 mm 0,2 mm 0,25 mm 0,3 mm 0,35 mm 0,4 mm, 0,45 mm

Celková Délka: 50mm

Uživatelské Tipy

S cílem získat lepší řezné plochy a prodloužení životnosti nástroje, ujistěte se, že použít držák nástrojů s vysokou přesností, vysokou pevnost a dobré dynamické rovnováhy.

1. Před použitím tohoto nástroje, prosím, opatření, nástroj, stáčení a nástroj vybočení přesnost přesahuje 0,01 MM, prosím, opravte to, než řezání.

2. Kratší délka nástroje rozšíření svorku, tím lépe, v případě, že rozšíření tohoto nástroje je prodloužena, prosím, snížit rychlost otáčení, rychlost posuvu nebo řezné množství.

3. Pokud abnormální vibrace nebo zvuk je generován během řezání, snížit otáčky vřetena a řezání množství, dokud stav je lepší.

4. Ocel chlazení se nejlépe nanáší stříkáním nebo jet, aby se maximalizoval účinek vysoké hliník titan. Nerozpustný ve vodě rozpustné řezné kapaliny jsou vhodné pro nerezové oceli, slitin hliníku, slitin titanu nebo tepelně odolné slitiny.

5. Metoda řezání závisí na vlivu na obrobek, stroj a software. Výše uvedené údaje jsou pouze pro referenční účely. Po řezání stav je stabilní, rychlost posuvu bude zvýšena o 30% až 50%.


 • Typ: End Mill
 • Číslo Modelu: WX012WGQT0150
 • Stupeň: R0.1
 • Povlak: altın
 • Materiál: Karbid
 • Značka: xcan
 • Průměr: 4mm Stopka
 • Certifikace: CE
 • Původ: KN(Původu)
 • Celková Délka: 50mm


Nadya Rachok
2020-11-04
5/5
As always, cool milling cutters. I take not the first time. For engraving PCB, you can not think of better. Tried, many different cutters, these fit best. To Voronezh 21 days.
Totmenina05 88
2020-11-01
5/5
As always, cool milling cutters. I take not the first time. For engraving PCB, you can not think of better. Tried, many different cutters, these fit best. To Voronezh 12 days.
Almira Sossygirl22
2020-11-01
5/5
As always, cool milling cutters. I take not the first time. For engraving PCB, you can not think of better. Tried, many different cutters, these fit best. To Voronezh 25 days.

Napsat recenzi

Související produkty