Pro Dell Alienware M15X R2 Laptop základní desky HM65 DDR3 00G5VT 0G5VT KN-00G5VT s grafický slot test dobré


Štítky: základní deska x550cc, kabel alienware m17x r3, alienware rady, m15x, g60j, logo alienware 17 r4, ive, alienware r4 díly, m18x desce, alienware m11x r2.

1 530.38 Kč
  • Skladem
  • w18753


1. Prosím zkontrolujte číslo dílu vnitřní paměť slot, a být opatrní, aby porovnat s moji fotku jestli to je stejný jako původní deska. Popis produktu: 00G5VT KN-00G5VT 2. Základní deska testování postup: Zkontrolujte, zda interní a externí konektor pro LCD displej , Dvě paměti, DVD ovladač, připojení k Síti, Hlas, Myš, Klávesnice, Číselník, USB, SD konektor, PC, 3.3 V, VYSÍLAČKA, baterie, Baterie, zda vybití a nabití, Full běh 3D, Restartujte systém alespoň dvakrát. Zkontrolujte, zda chybí kování, rez, hniloba, tepla, odstranění podvozku. Zkontrolujte, zda nedostatek elektronických izolace gumovaný papír. Podívejte se na vzhled, jako jsou trávníky, prach, cín pájecí nebo jiné špinavé stopy na desce.

3. Zpětnou vazbu, Pokud tam jsou nějaké problémy s nákupem, prosím, dovolte nám příležitost věci do pořádku před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Nebudeme vám dát zpětnou vazbu, dokud jsme oba (kupující a prodávající) spokojeni s tím vypořádat. Když jste spokojeni s naší položky, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu. 4. Poštovné a nákladní Jsme přes DHL/UPS/EMS/FedEx/TNT, podle různých oblastech používají různé lodní metody lodní dopravy na mezinárodní oblasti. 5. Výnosy: snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. Nicméně, nemůžeme být zodpovědný za změnu mysli nebo ztratil mail. budeme rádi, poskytnout plnou náhradu, pokud to je naše chyba. Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná. Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. Jakmile získání obdržení položky, my vám vrátíme peníze. 6. Záruka a Údržba: nabízíme 35 dní záruky. Kupující je odpovědný pouze za dopravu zpět poplatky za záruky položky. (Ve většině případů, kupující bude mít jen návrat problém komponent, spíše než celý balíček.). Před vrácením zboží, prosím, ujistěte se, že jste si naše (prodávajícího) zpáteční adresu a napsat "dar", a $10 na celním na dodací detail listu. Prosím, použijte pravidelné poštovní služby a pošlete nám sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.


  • Číslo Modelu: M15X R2
  • Značka: yourui


Napsat recenzi

Související produkty