Zlatokop Zlatý Poklad Lovecké Nástroje Edge Bagr Lopata, Rýč a Plážový Písek Lopatka z Nerezové Oceli Písek Lopatka, Detektor Kovu


Štítky: písek lopata, spyro, detektor kovů pro hledání zlata, t90, tetování víno, pláž kopeček, detektor kovů minelab safari, detektor fisher gold bug, bagr, písek lopatka.

387.42 Kč 440.25 Kč
  • Skladem
  • w18706


Pláž Písek Lopatka Detekci Kovů Nástroj Lopata na písek lopatka je nejdůležitější položku, kterou přinese kromě detektoru! Proč? Proto, jakmile jste našli cíl s vaší detektor kovů, musíte ji vykopat. To je místo, kde písek lopatka přijde, protože to je tak jednoduché, jak prosévání přes písek, dokud váš cíl se zobrazí v dolní části lopatka. Podívejte se na detekci kovů písek kopečky níže a určit, který z nich je pro vás to pravé. FUNKCE: V tomto Modelu Jsme Použili Šestistěn Díry! Zbrusu nové Nerezové oceli plážový písek lopatka jsou navrženy speciálně pro vodu a surf. To je velmi spolehlivé a jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Tento písek lopatka vám pomohou najít svůj vlastní poklad a stát se skutečným Pokladem Lovec! Jsme vylepšená konstrukce: vylepšená fixace horní rámové trubky a přidat další vyztužení žeber, aby se kopeček i více silnější a tuhé. Nyní můžete kopat na jakémkoliv terénu. Zadní stěna je vyrobena lakomý úhel, který poskytuje pohodlí zastavit nohou a snižuje zátěž na ruce. Lepší fixace horní rámové trubky a přidat další vyztužení žeber, aby se kopeček i více silnější a tuhé. Vyroben z anti-koroze nerezové oceli AISI-304 je 1,5 mm Má nejmenší Šestistěn Otvory (10 mm) . Nejlepší pro malé starověké mince a nejlepší šperky ROZMĚRY LOPATKA: z Nerezové Oceli: 1,5 mm Otvory: 10 mm (Hexahedron Jamek) Délka: 300 mm Šířka: 220 mm Výška(bez rukojeti): 110 mm Čistá Hmotnost+-: 1,6 kg Rukojeť rozměry: 150 mm ************************************************************************************************************* Univerzální kopání nástroj má silný 304 z nerezové oceli, čepel s břitem zuby a protiskluzovou kotouče s pohodlnou gumovou rukojetí.

Zoubkované hrany snadno prorazit kořeny, těžké půdy a betonu.

Nadměrné pohodlné uchopení a krytka pomáhá v minimalizaci úrazů.

Naše univerzální bagr je dodáván s pláštěm udržet nástroj s vámi za všech okolností opakování pouzdro na opasek.

Naše univerzální zoubkované ostří Digger je vhodný pro různé úkoly, včetně otevírací víčko, kopání, pletí, kypření půdy, výsadba, Přesazování, stříhání čisté a hluboké svíčky, a další.

Tento univerzální bagr je nejlepší volbou pro prospektory hledat, najít a sbírat.

To je také univerzální nástroj pro různé zahradnické úkoly.

Klíčové Vlastnosti:

· Vysoká Pevnost

304 z nerezové oceli rýč snadno prorazí kořeny, těžké půdy a betonu

· Rovné Hrany

Rovné a zoubkované hrany řez čistý a hluboký svíčky

· Nadrozměrné Rukojeť

Pohodlný úchop a ruka guard pomáhá v minimalizaci úrazů

· Pouzdro

Udržujte nástroj s vámi za všech okolností loopines pouzdro na opasek

Rozměry

Celková délka: 32cm

Délka čepele: 20 cm

Šířka čepele: 6,5 cm

Tloušťka čepele: 2,5 mm

Stráž Deska Délka: 9cm

Stráž Talíř, Výška: 6cm

Čistá hmotnost: 410g ( gumová rukojeť součástí balení )

Co je v krabici ?

1ks * digger gold hunter

1ks * pouzdro

1ks * barva box


  • Číslo Modelu: písek lopatka
  • Značka: GOLD HUNTER
  • Materiál: 304 z nerezové oceli písek lopatka
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů
  • Použití: písek lopatka
  • S LCD Obrazovkou, Nebo Ne: No


Morrigon
2020-08-30
4/5
상당히 빨리 도착 생각보다 커요 모양은 약간 조잡하 나 튼튼해보임 자루부분은 제작해서 끼울 수 있음 무거움 그래도 넓직해서 유용하겠음

Napsat recenzi

Související produkty