KONNWEI KW818 Rozšířené OBDII ODB2 EOBD Auto Diagnostický Skener 12V Tester Baterií Kontrola Motoru Motor Automobilový Kód Reader Nástroj


Štítky: obd2, konnwei kw650, konnwei kw850, bluetooth odb2, ancel fx9000, auto diagnostické přístroje, diagnostické odb2, diagnostika eobd, Auto opravy nástroj, obdii adaptér bmw.

1 413.82 Kč 1 663.29 Kč
 • Skladem
 • w18579


KONNWEI KW818 Rozšířené OBDII ODB2 EOBD Auto Diagnostický Skener 12V Tester Baterií Kontrola Motoru Motor Automobilový Kód Reader Nástroj

1. 100% Originální KONNWEI Nově vyvinutý Diagnostický Skener, 3 roky záruka; 2. Veškerý software byl nainstalován v zařízení, můžete ji použít přímo 3. Můžete aktualizovat software zdarma celý život; 4. Pokud jste v našem obchodě VIP (Následovat našem obchodě), můžete získat další 3% slevy.

Nejnovější KONNWEI KW818 Enhanced Skener OBD2 KONNWEI KW818 je nejnovější navržen s ohledem na zbrusu nové diagnostické rozhraní (UI), auto diagnsotic skeneru.Univerzální OBDII /EOBD/ CAN protokolů umožňuje práci s automobily po celém světě, novou přidanou funkcí kontroly stavu baterie, budete mít nejen skener, ale také auto baterie checker.KW818 ODB2 Skener Seznam Funkcí:

Základní KOMPLETNÍ OBD2 Funkce

1. Číst a vymazat chybové kódy z motoru, zjistěte důvod selhání pro check engine světlo přichází na.

3. Otočí vypnout Zkontrolovat Motor Světlo (MIL), varování světla, vymaže kódy a obnoví monitory

4. Přímo ukázat difination OBDII Kódy, aniž podívejte se on-line.

5. Displeje monitorovat a I/M stav připravenosti (emise stav)

6. Čte a zobrazení živých PCM datový proud, živé senzorů, až 50 PID/S, a ukázat, že v grafickém režimu.

7. Zobrazení freeze frame dat analyzovat skutečnou příčinu selhání motoru

8. Zobrazí live O2 senzor kyslíku testovací data

9. Rozšířené OBD2 Režimu 6 Na Board Monitoring Výsledky testů pro Konkrétní Sledovaných Systémů.

10. Systém EVAP testovací data

11. Načte informace o vozidle (VIN kód, CIN a CVN Číslo)

Extra Funkce pro KW818

1. 12V auto baterie stav zkontrolovat, porovnat s uživatelská příručka k ověření, zda vaše baterie je třeba vyměnit.

2. Datového toku, ukládání a přehrávání i z vozidla.

3. Umožňuje tisk 3 druhů uložených dat: Dtc, Freeze frame, Live senzorů.DIY vaše diagnostické zprávy k dispozici.

4. Poradce při potížích s kódem tipy průvodce vás najít příčinu potíží kódu rychlejší, uložení diagnóza a opravit čas.

Nejlepší po-prodejní podporu

1. Internetu aktualizovat a rozšiřitelná, super snadný způsob aktualizace pouze JEDNÍM KLIKNUTÍM. (pro windows xp-10 )

2. Vyrábí kvalitní, záruka 3 roky, odolné a spolehlivé.KONNWEI KW818 Podporuje Auto Dělá KW818 podporuje jak diesel a benzín vozidla, tak dlouho, jak auto je v souladu s normou OBDII protokoly, s OBDII 16pins Diagnostického Portu.

Americký (USA), auto pro Standardní OBD2 od roku 1996 do současnosti: pro Chrysler pro Ford, GM, pro Jeep Evropské auto pro Standardní OBD2 od roku 2004 do dnes: na Alfa Romeo , SAAB , Porsche , Opel, Audi , Seat , Peugeot , pro Bentley , Škoda , Daewoo, pro Benz , Lexus , Land Rover, BMW , Opel , Citroen, Volvo , Fiat , VW , Ford , pro Jaguar Japonské auto pro Standardní OBD2 Aut od roku 2006 do Teď: pro KIA, Isuzu, Honda , Mitsubishi, Hyundai , Dacia , Lexus , Mazda, Nissan, Subaru , Suzuki, Toyota.Čínská auta: pro Standardní OBD2 od roku 2011 do Teď: UPOZORNĚNÍ: I když je kompatibilní s většinou vozů, ale různé regiony, podporu vozidla OBD2 protokol v různých časech, nebo nějaké auto je speciální design, takže to možná není kompatibilní s některými vozy, které nepodporují OBD2 protokolu.Zejména Japonské a korejské automobilové značky.Upozornění: nepodporuje ruské Vozy do roku 2012, VAZ,UAZ,LADA ; Není práce s vozíky pro Renault, SsangYong, prosím, kontaktujte nás před nákupem.Nechte nám vzkaz v níže uvedeném formátu, odpovíme vám do 8 hodin.například : xx, 2005, 2.0 cc, Diesel KONNWEI KW818 Auto Diagnostický Skener Jazyky v Současné době V2.6.3 podporuje: angličtina, španělština, francouzština, ruština,němčina, holandština , můžete přepnout jazyk z vnitřní software.Více jsou již brzy...

***KONNWEI naslouchají potřebám uživatele, jsme srdečně vítám spolupráci s poznáváním rozhraní v různých trhu, pokud máte zájem o překlad ve vašem místním jazyce, prosím, laskavě kontaktujte nás prostřednictvím oficiálních internetových stránkách.KONNWEI Life-time Aktualizace Zdarma software 1. Prosím, stiskněte tlačítko na skeneru a podržte, a pak připojte skener k PC pomocí USB kabelu je součástí balení, bude obrazovka obrátil do "REŽIMU AKTUALIZACE"

Upozornění: Prosím, vypněte anti-virus software při instalaci update tool, jinak nebude možné nainstalovat ovladač správně.Aktualizace nástroj může být zjištěno z (viz uživatelská příručka)

2. stáhnout a Nainstalovat "uplink" program na vašem PC( Windows xp - 7 pouze), najdete na níže uvedené stránce, Vše, co potřebujete, je one-klepněte na tlačítko, program bude hledat aktualizace z našeho serveru, stáhnout a upgradovat sám o sobě.Není potřeba žádné další operace, ušetřit čas a peníze.

3. Čekat na proces aktualizace dokončen, skener KW818 bude připraven jít!budeme aktualizovat na nejnovější verzi před odesláním ven, normálně není třeba aktualizovat na dlouhou dobu.

KW818 Skener Dat, Tisk Průvodců

1. Po instalaci "uplink" program na PC, připojte skener k PC pomocí USB kabelu. (Není třeba stisknout žádné tlačítko)

2. Spusťte program"uplink" , Zvolte "Tisk" možnost.

3. Provoz skeneru: otevřete hlavní menu, vyberte "Tisk Data" ; Vyberte možnost údajů, které chcete vytisknout na PC,

4. Poté, vyberte "tisk data", datový proud, který skladovány ve skeneru bude odeslána do PC software, můžete upravit je před tiskem z POČÍTAČE, tiskárny.

KONNWEI KW818 Specifikace Displej: 2.8" Širokoúhlý Podsvícený displej Provozní Teplota: 0 až 60 ℃ (32 až 140 ℉) Skladovací Teplota: -20 až 70 ℃ (-4 až 158 ℉) Napájení: 8 až 18 V poskytované prostřednictvím vozidla Podporované Protokoly: J1859-41.6, J1850-10.4, ISO9141, KWP2000 (ISO 14230), CAN (Control Area Network ISO 11898) Rozměry Zařízení: 19,5 cm (7.68") x 10cm (3.94") x 3.5 mm (1.38") Hmotnost: 600 g


 • Nové funkce: Zbrusu nový design UI, přidat auto test baterie funkce
 • Aktualizace: Ano, životnost aktualizace zdarma
 • Verze Softwaru: V2.6.3 , podpora life-time aktualizace zdarma
 • Aktualizace Softwaru: Ano
 • Jazyk: anglický
 • Podpora Auto seznam: Funguje pro většinu EU vozů po roce 2003, Asie Auta po roce 2006. USA, -1996
 • Údaje Přehrávání: Ano, uvnitř skeneru s pamětí chip set
 • Verze Hardwaru: V1.7.0
 • Speciální Funkce: Rozšířené OBD2 Diagnostický Skener
 • Další funkce: 12V Tester baterií, Zkontrolujte, zda vaše vozidlo je stav baterie, napětí
 • Záruka: Exkluzivní Oficiální 3 Let Produkt Záruka Kvality
 • Typ Položky: Kód Čtenáře & Scan Tools
 • Multi-jazyky: Angličtina, Španělština, Francouzština, Ruština,Němčina, Holandština
 • Značka: KONNWEI
 • Tisknutelná data: Ano, pracuje s Windows xp - windows 10
 • Název produktu: KONNWEI KW818 OBDII/EOBD MŮŽE Diagnsotic Skener
 • Hlavní Funkce: Plné OBD 2 Diagnostický Funkce


Koka Xvitia
2020-11-21
2/5
No connection with Hyundai Kona 1,6 t GDI

Napsat recenzi

Související produkty