Doprava zdarma SC/APC-SC/APC OTDR Mrtvé Zóny Eliminator,Vlákniny Kroužky 500M Optických Vláken OTDR Spuštění Kabel Box 1Km 2Km SM 1310/1550nm


Štítky: země prsten box, peking university, Vlákno, ftth, fusion splicer, fibre optic tool kit, sm hračka, apc konektor, launch x 431 crp123 obd2, aua vlákno sekáček.

1 173.99 Kč
  • Skladem
  • w18423



  • Značka: AUA
  • Číslo Modelu: SC/APC-SC/APC
  • Položka Délka: 1m
  • Velikost: 28*15*7.5cm
  • Certifikace: NIC
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Původ: KN(Původu)
  • Vlákno Typ: Single Mode


Guignol80
2020-09-15
5/5
The arrival was very fast, I stayed at ease and the product as the description, recommended seller I will buy safe again with this seller!
Fredhinkle38
2020-09-24
5/5
Good product and fast shipping
Austin Edmiston
2020-08-28
5/5
very quick shipping and just like discribled

Napsat recenzi

Související produkty