2 ohmů AC STAG 4CYL W01-4 Vstřikovače Rail


Štítky: písek blaster bosch, stag, kompresor zubní, kabel stag 300, rcm spínač, zlatá trofej, diagnostický nástroj jlr, 3d podlahy pro koupelny, potrubí rozdělovače paliva, handbrak usb.

342.55 Kč
  • Skladem
  • w108


modname=ckeditor AC STAG W01 4Cylinders LPG, CNG Vstřikovačů Železniční

AC vstřikovací lišty jsou určeny pro lpg sekvenční vstřikovací systémy do vozů se spalovacími motory.Zajišťují přesné dávkování odpařený plyn k motoru přívod a každý válec.

Vysoká odolnost všech AC lišty off byla potvrzena v dálkové silniční testy na různých autech a různých silničních a povětrnostních podmínek.

Technické údaje:

Jmenovitý provozní tlak [bar] 0,95 ÷ 1,2 Max.provozní tlak [bar] 4,5 Pracovní teplota [°C] -20 až 120 otevření ventilu čas [ms] ~2,1 Injector zavírací doba [ms] ~1,5 rozsah Výkonu [kW/válec] 11 ÷ 29 Vážit [kg] 0,48 Max.průtok [l/min] 90 při p = 1[bar]

Pokročilé materiály používané pro výstavbu AC vstřikovací lišty poskytují vyšší odolnost a rychlejší reakce.

Výhody: Stabilní provoz.Prodlužuje trvanlivost.Unikátní technické řešení.Servis-free provoz (žádné úpravy).Odolné vůči nízkým teplotám

Navíc, AC lišty jsou opatřeny 2Ω cívky, aby se zabránilo přetížení řídicí systémy.Cívky byly vybaveny IP67 připojení.

Hlavní složkou je tělo vyrobené z eloxovaného hliníku.Spoje jsou vyrobeny z mosazi a těsnění na bázi pryže sloučeniny kompatibilní s jinými prvky.Všechny materiály splňují přísné požadavky Předpisů 67 a 110.

AC W01 – navržen pro většinu motorů na trhu k dispozici.


  • Původ: KN(Původu)


Napsat recenzi

Související produkty